Naši žáci v akci

Fotografie z Jarního koncertu 2017, které pořídili
pracovníci a učitelé ZUŠ Hostinné.

Další foto od A. Veselé, tentokráte z Vánočního koncertu
v sále SŠ a ZŠ Sluneční (dříve Odborné učiliště).

Fotgrafie z Podzimního koncertu v Národním domě v Hostinném.
Autorkou je (jak jinak?) A. Veselá.

Fotografie z vystoupení kvarteta Saxy Baby
na náměstí ve Vrchlabí 3. srpna 2016.

Podívejte se na fotografie z klavírního a akordeonového recitálu
Miroslava Baklíka ve Františkánském klášteře Hostinné.

Ze závěrečného koncertu ZUŠ je ke shlédnutí i video,
které spustíte kliknutím na obrázek mladého
adepta hry na bicí nástroje.

Fotografie ze závěrečného koncertu ZUŠ 14. června 2016
v Národním domě v Hostinném najdete po kliknutí na obrázek nahoře.
(Nelekněte se, všechny fotografie jsou v albu dvakrát :))

7. května 2016 se konalo celostátní kolo soutěže akordeonů v ZUŠ v Plzni.
Miroslav Baklík pod vedením p. uč. Simony Hučíkové získal 2. místo.

Všem děkuji za ODVÁŽNÝ a NAPROSTO SKVĚLÝ výkon!!!
Můj velký dík patří také všem rodičům za podporu svých dětí a pomocnou ruku.

Simona Hučíková

6. května 2016 se uskutečnilo celostátní kolo soutěže dechových dřevěných nástrojů v ZUŠ Orlová u Ostravy.
1. místo vyhrálo Saxofonové kvarteto Saxy Baby (Barbora Šindelářová, Barbora Nevřelová,
Karolína Víznerová, Šárka Klazarová) pod vedením p. uč. Simony Hučíkové.

Fotografie z koncertu žáků a jejich rodičů
v sále OU a ZŠ Sluneční ze dne 19. dubna 2016

Záznam celého Jarního koncertu ze sálu OU a ZŠ Sluneční,
který se tam uskutečnil 5. dubna 2016

Fotografie od A. Veselé z Jarního koncertu v OU a ZŠ Sluneční
dne 5. dubna 2016.

Dne 22. března 2016 proběhla krajská soutěž dechových dřevěných nástrojů v ZUŠ Police nad Metují.

Zvláštní cenu poroty za umělecký dojem a 1. místo s postupem do ústředního kola vyhrálo Saxofonové kvarteto Saxy Baby II (Barbora Šindelářová, Barbora Nevřelová, Karolína Víznerová, Šárka Klazarová) pod vedením p. uč. Simony Hučíkové.

Saxofonové kvarteto Saxy Baby I (Barbora Šindelářová, Barbora Nevřelová, Karolína Víznerová, Timea Tremerová) pod vedením p. uč. Simony Hučíkové obdrželo 2. místo.

Flétnové trio (Vendula Boušková, Alžběta Sahánková, Šárka Klazarová) pod vedením p. uč. Martiny Zemkové obdrželo pěkné 3. místo.

Dne 30. března 2016 proběhla krajská soutěž akordeonů v ZUŠ Náchod.
Miroslav Baklík pod vedením p. uč. Simony Hučíkové získal 1. místo s postupem do ústředního kola,
zvláštní cenu poroty za stylové provedení skladby Domenica Scarlattiho a zvláštní cenu poroty ABSOLUTNÍ VÍTĚZ.

Fotografie z Okresní akordeonové přehlíky z Národního domu
v Hostinném, která se tu konala 7. března 2016.

Za účasti našich žáků se v pondělí 1. března 2016 uskutečnila
v Národním domě v Hostinném okresní přehlídka dechových (dřevěných) nástrojů.

Fotografie z historicky prvního plesu, který uspořádala naše ZUŠka
pod názvem Ples Lidušky.
Dopis od spokojených návštěvníků plesu
si můžete přečíst zde.

Fotografie z Třídního koncertu žáků paní učitelky Simony Hučíkové,
který se odehrál ve společenském sále Penzionu Domov v Hostinném.

Video z Vánočního koncertu ZUŠ,
který se opět konal v prostorách Galerie antického umění v Hostinném.

Fotografie z Vánočního koncertu v přednáškovém sále Městského muzea v Hostinném
ze dne 17. prosince 2015 jsou od Angely Veselé.

Fotografie a několk videí z Adventního koncertu naší ZUŠky
v Galerii antického umění v Hostinném ze dne 8. prosince 2015
nám pořídila Angela Veselá.

V pátek 20. listopadu 2015 se konal v Kuksu, v kostele Nejsvětější Trojice, koncert orchestru zobcových fléten. Jednalo se o ojedinělý projekt, během něhož nastudovali flétnisté ze ZUŠ Hostinné, ZUŠ F. A. Šporka, Jaroměř, ZUŠ B. Smetany Nové Město n. Metují a její pobočky v České Skalici koncertní repertoár. Během jednoho soustředění ho secvičili dohromady a s programem, který věnovali jako poctu sv. Cecílii, patronce všech muzikantů, vystoupili na dvou koncertech. V kukském kostele, do posledního místa naplněného rodiči žáků a dalšími příznivci zobcové flétny, zazněly skladby v úpravě Alana Davise, Martina Šedy, moderní skladby A. Dorworth, irské tradicionály i swingové evergreeny. Stejný koncert pak měli možnost vyslechnout druhý den i posluchači v Husově sboru v České Skalici. Na závěr koncertů zazněla Beethovenova Óda na radost, kterou mělo publikum možnost si zazpívat společně s naším více jak 30-členným orchestrem. Všem našim žákům děkujeme za vzornou přípravu a jejich rodičům za spolupráci.

Naši ZUŠku reprezentovaly: Vendula Boušková (tenorová flétna), Eliška Menzelová (tenorová flétna), Laura Šulcová (altová flétna), Apolena Zubová (altová flétna).

Olga Prušinovská a Martina Zemková, učitelky ZUŠ

Soustředění kapely NUEVO 24. října 2015.

Naše vystoupení ve Zlaté Olešnici na Slavnosti sv. Kateřiny 19. října 2015. Účinkovali: Barbora Šindelářová, Barbora Nevřelová, Karolína Víznerová,Timea Tremerová, Šárka Klazarová, Martina Klazarová, Miroslav Baklík a Štěpán Lučan.

Na Svatováclavských slavnostech v Rudníku 29. září 2015 účinkovalo saxofonové kvarteto SAXY BABY a školní kapela NUEVO ve složení: Barbora Šindelářová, Barbora Nevřelová, Karolína Víznerová, Timea Tremerová, Martina Klazarová a Štěpán Lučan.

Žákovský koncert v Rudníku 28. dubna 2015